ATS-HP-D6L70S153W-127
- Manufacturer Part Number:
- ATS-HP-D6L70S153W-127
- Part of Description:
- ROUND HEATPIPE 154W 6X70MM
- Diameter :
- 0.236" (6.00mm) OD
- Length :
- 2.756" (70.00mm)
- Operating Temperature :
- 30°C ~ 120°C
- Platform :
- Power - Cooling :
- 192.1W @ 70mm