IDSD-10-D-13.50
Manufacturer Part Number:
IDSD-10-D-13.50
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
1.12' (342.90mm)
Number of Positions :
20
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)