GHP75-36P
- Manufacturer Part Number:
- GHP75-36P
- Part of Description:
- GREEN FAN CORD 36" NEMA 1-15PLUG
- Length :
- 36.0" (914.4mm)
- Operating Temperature :
- 105°C
- Voltage Rating :
- 300 V