GHP75-72P
- Manufacturer Part Number:
- GHP75-72P
- Part of Description:
- GREEN FAN CORD 72" NEMA 1-15PLUG
- Length :
- 72.0" (1.83m)
- Operating Temperature :
- 105°C
- Voltage Rating :
- 300 V