IDSS-08-D-33.50
Manufacturer Part Number:
IDSS-08-D-33.50
Part of Description:
CABLE ASSY 8 POS SKT-SKT 33.50"
Length :
2.79' (850.90mm)
Pitch - Cable :
0.100" (2.54mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)