SFSD-10-28-G-17.50-D-NDX
Manufacturer Part Number:
SFSD-10-28-G-17.50-D-NDX
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
1.46' (444.50mm)
Number of Positions :
20
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)