G4015M24B-RSR
- Manufacturer Part Number:
- G4015M24B-RSR
- Part of Description:
- FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE
- Air Flow :
- 6.0 CFM (0.168m³/min)
- Noise :
- 23.0dB(A)
- RPM :
- 6000 RPM
- Size / Dimension :
- Square - 40mm L x 40mm H
- Static Pressure :
- 0.160 in H2O (39.8 Pa)
- Voltage - Rated :
- 24VDC
- Width :
- 15.00mm