G4015L12B-RSR
- Manufacturer Part Number:
- G4015L12B-RSR
- Part of Description:
- FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE
- Air Flow :
- 4.0 CFM (0.112m³/min)
- Noise :
- 20.0dB(A)
- RPM :
- 4000 RPM
- Size / Dimension :
- Square - 40mm L x 40mm H
- Static Pressure :
- 0.070 in H2O (17.4 Pa)
- Voltage - Rated :
- 12VDC
- Width :
- 15.00mm