11925PB-B4L-EP-00
Manufacturer Part Number:
11925PB-B4L-EP-00
Part of Description:
FAN 240VAC 119X25MM TERM
Operating Temperature :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Power (Watts) :
13.00W
Size / Dimension :
Square - 119mm L x 119mm H
Static Pressure :
0.165 in H2O (41.1 Pa)
Voltage - Rated :
240VAC
Weight :
0.8 lb (362.87 g)
Width :
25.00mm