11925PB-B4L-EA-00
Manufacturer Part Number:
11925PB-B4L-EA-00
Part of Description:
FAN 119MM X 25MM 240VAC TERMINAL
Air Flow :
70.6 CFM (1.98m³/min)
Noise :
38.0dB
Operating Temperature :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Power (Watts) :
13.00W
RPM :
2700 RPM
Size / Dimension :
Square - 119mm L x 119mm H
Static Pressure :
0.160 in H2O (39.8 Pa)
Voltage - Rated :
240VAC
Weight :
Width :
25.50mm