11938MB-B3J-AA-00
Manufacturer Part Number:
11938MB-B3J-AA-00
Part of Description:
FAN 119MM X 38MM 230VAC WIRE
Air Flow :
49.4 CFM (1.38m³/min)
Noise :
28.0dB
Operating Temperature :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Power (Watts) :
6.00W
RPM :
1450 RPM
Size / Dimension :
Square - 119mm L x 119mm H
Static Pressure :
0.590 in H2O (147.0 Pa)
Voltage - Rated :
230VAC
Weight :
Width :
38.00mm