11938FB-B3N-AA-00
- Manufacturer Part Number:
- 11938FB-B3N-AA-00
- Part of Description:
- FAN 119MM X 38MM 230VAC WIRE
- Air Flow :
- 110.0 CFM (3.08m³/min)
- Noise :
- 45.0dB
- Operating Temperature :
- 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
- Power (Watts) :
- 14.00W
- RPM :
- 3100 RPM
- Size / Dimension :
- Square - 119mm L x 119mm H
- Static Pressure :
- 0.370 in H2O (92.2 Pa)
- Voltage - Rated :
- 230VAC
- Weight :
- Width :
- 38.00mm