OA254EC-11-1WBXC
Manufacturer Part Number:
OA254EC-11-1WBXC
Part of Description:
EC FAN 254X89MM 115VAC WIRE
Operating Temperature :
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Power (Watts) :
75.0W
Size / Dimension :
Round - 254mm Dia
Static Pressure :
1.200 in H2O (298.9 Pa)
Termination :
2 Wire Leads
Voltage - Rated :
115VAC
Width :
89.00mm