A2D300-AD02-01
- Manufacturer Part Number:
- A2D300-AD02-01
- Air Flow :
- 1625.6 CFM (45.52m³/min)
- Features :
- Dual Voltage
- Noise :
- 76.0dB(A)
- Operating Temperature :
- -13 ~ 95°F (-25 ~ 35°C)
- Power (Watts) :
- 270W
- RPM :
- 2800 RPM
- Size / Dimension :
- Round - 300mm Dia
- Static Pressure :
- 0.401 in H2O (100.0 Pa)
- Voltage - Rated :
- 230/400VAC
- Weight :
- Width :
- 104.0mm