R87F-A4A15HP
- Manufacturer Part Number:
- R87F-A4A15HP
- Part of Description:
- FAN AXIAL 120X38MM 200VAC TERM
- Operating Temperature :
- -22 ~ 158°F (-30 ~ 70°C)
- Power (Watts) :
- 15.00W
- Size / Dimension :
- Square - 120mm L x 120mm H
- Static Pressure :
- 0.374 in H2O (93.1 Pa)
- Voltage - Rated :
- 200VAC
- Width :
- 38.00mm