FMA1-12038WBJT12-A
- Manufacturer Part Number:
- FMA1-12038WBJT12-A
- Air Flow :
- 137.6 CFM (3.85m³/min)
- Noise :
- 51.5dB(A)
- Operating Temperature :
- -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
- Power (Watts) :
- 15.00W
- Size / Dimension :
- Square - 120mm L x 120mm H
- Static Pressure :
- 0.445 in H2O (110.8 Pa)
- Termination :
- 2 Terminals
- Voltage - Rated :
- 100 ~ 240VAC
- Weight :
- Width :
- 38.00mm