FAA1-12025QBMT31
- Manufacturer Part Number:
- FAA1-12025QBMT31
- Part of Description:
- FAN AXIAL 120X25MM 230VAC TERM
- Operating Temperature :
- 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
- Power (Watts) :
- 20.70W
- Size / Dimension :
- Square - 120mm L x 120mm H
- Static Pressure :
- 0.156 in H2O (38.8 Pa)
- Termination :
- 2 Terminals
- Voltage - Rated :
- 230VAC
- Width :
- 25.00mm