RKF052400240
- Manufacturer Part Number:
- RKF052400240
- Length :
- 20' (6.1m)
- Length - Lead Wire :
- 10.000" (254.00mm)
- Power (Watts) :
- 120 W
- Temperature Rating :
- 450°F (232°C)
- Voltage :
- 240V
- Watt Density @ 12V :
- 1 W/in²
- Width :
- 0.500" (12.70mm)