IDSD-15-S-03.94
Manufacturer Part Number:
IDSD-15-S-03.94
Connector Type :
Socket to Cable
Length :
0.328' (100.08mm, 3.94")
Number of Positions :
30
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)