FFMD-05-D-05.20-01-F-R
Manufacturer Part Number:
FFMD-05-D-05.20-01-F-R
Connector Type :
Plug to Plug, Reversed
Contact Finish :
Gold
Length :
0.433' (132.08mm, 5.20")
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)