IDSD-10-D-04.75
Manufacturer Part Number:
IDSD-10-D-04.75
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.396' (120.65mm, 4.75")
Number of Positions :
20
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)