TCSD-05-D-11.82-01-F-N
Manufacturer Part Number:
TCSD-05-D-11.82-01-F-N
Part of Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Length :
0.985' (300.23mm, 11.82")
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)