IDSD-13-S-04.50
Manufacturer Part Number:
IDSD-13-S-04.50
Connector Type :
Socket to Cable
Length :
0.375' (114.30mm, 4.50")
Number of Positions :
26
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)