SFSD-05-28-H-06.25-D-NDS
Manufacturer Part Number:
SFSD-05-28-H-06.25-D-NDS
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.521' (158.75mm, 6.25")
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)