IDSD-07-D-09.10-G-RW-R
Manufacturer Part Number:
IDSD-07-D-09.10-G-RW-R
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Features :
Reverse Wiring
Length :
0.758' (231.14mm, 9.10")
Number of Positions :
14
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)