IDSD-08-D-04.30
Manufacturer Part Number:
IDSD-08-D-04.30
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.358' (109.12mm, 4.30")
Number of Positions :
16
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)