IDSS-08-D-16.00
Manufacturer Part Number:
IDSS-08-D-16.00
Part of Description:
CABLE ASSY 8 POS SKT-SKT 16.00"
Length :
1.33' (406.40mm)
Pitch - Cable :
0.100" (2.54mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)