SFSD-05-28-G-06.50-DR-NDX
Manufacturer Part Number:
SFSD-05-28-G-06.50-DR-NDX
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.542' (165.10mm, 6.50")
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)