IDSD-05-D-09.38
Manufacturer Part Number:
IDSD-05-D-09.38
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.782' (238.25mm, 9.38")
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)