IDSD-10-S-06.50
Manufacturer Part Number:
IDSD-10-S-06.50
Connector Type :
Socket to Cable
Length :
0.542' (165.10mm, 6.50")
Number of Positions :
20
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)