IDSS-08-D-13.20
Manufacturer Part Number:
IDSS-08-D-13.20
Part of Description:
CABLE ASSY 8 POS SKT-SKT 13.20"
Length :
1.10' (335.28mm)
Pitch - Cable :
0.100" (2.54mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)