IDSD-04-S-11.50-ST4-RW
Manufacturer Part Number:
IDSD-04-S-11.50-ST4-RW
Color :
Multiple, Ribbon
Connector Type :
Socket to Cable
Features :
Reverse Wiring
Length :
0.958' (292.10mm, 11.50")
Number of Positions :
8
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)