FFSD-07-S-04.23-01-N-RN1
Manufacturer Part Number:
FFSD-07-S-04.23-01-N-RN1
Connector Type :
Socket to Cable
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
0.352' (107.44mm, 4.23")
Number of Positions :
14
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)