IDSD-08-S-09.85-G-RW
Manufacturer Part Number:
IDSD-08-S-09.85-G-RW
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Cable
Features :
Reverse Wiring
Length :
0.821' (250.19mm, 9.85")
Number of Positions :
16
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)