IDSD-10-S-02.25
Manufacturer Part Number:
IDSD-10-S-02.25
Connector Type :
Socket to Cable
Length :
0.187' (57.15mm, 2.25")
Number of Positions :
20
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)