IDSD-04-D-05.30-R
Manufacturer Part Number:
IDSD-04-D-05.30-R
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Length :
0.442' (134.62mm, 5.30")
Number of Positions :
8
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)