SFSD-05-28-G-11.00-D-NUS
Manufacturer Part Number:
SFSD-05-28-G-11.00-D-NUS
Features :
Polarizing Key
Length :
0.917' (279.40mm, 11.00")
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)