SFSD-05-28-G-07.88-D-NDX
Manufacturer Part Number:
SFSD-05-28-G-07.88-D-NDX
Features :
Polarizing Key
Length :
0.657' (200.15mm, 7.88")
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)