IDSD-05-D-02.88
Manufacturer Part Number:
IDSD-05-D-02.88
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.240' (73.15mm, 2.88")
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)