SFSD-04-28-G-07.87-D-NDX
Manufacturer Part Number:
SFSD-04-28-G-07.87-D-NDX
Features :
Polarizing Key
Length :
0.656' (200.00mm, 7.87")
Number of Positions :
8
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)