IDSD-07-S-06.25
Manufacturer Part Number:
IDSD-07-S-06.25
Connector Type :
Socket to Cable
Length :
0.521' (158.75mm, 6.25")
Number of Positions :
14
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)