IDSD-08-S-04.10
Manufacturer Part Number:
IDSD-08-S-04.10
Connector Type :
Socket to Cable
Length :
0.342' (104.14mm, 4.10")
Number of Positions :
16
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)