IDSD-04-S-08.25
Manufacturer Part Number:
IDSD-04-S-08.25
Connector Type :
Socket to Cable
Length :
0.687' (209.55mm, 8.25")
Number of Positions :
8
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)