IDSD-05-S-05.90
Manufacturer Part Number:
IDSD-05-S-05.90
Connector Type :
Socket to Cable
Length :
0.492' (149.86mm, 5.90")
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)