FFMD-05-S-03.55-01
Manufacturer Part Number:
FFMD-05-S-03.55-01
Connector Type :
Plug to Cable
Contact Finish :
Tin
Length :
0.295' (90.00mm, 3.55")
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)