IDSD-05-S-03.38
Manufacturer Part Number:
IDSD-05-S-03.38
Connector Type :
Socket to Cable
Length :
0.282' (85.85mm, 3.38")
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)