IDSD-04-S-03.30
Manufacturer Part Number:
IDSD-04-S-03.30
Connector Type :
Socket to Cable
Length :
0.275' (83.82mm, 3.30")
Number of Positions :
8
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)