H3CKH-1006G
Manufacturer Part Number:
H3CKH-1006G
Part of Description:
IDC CBL - HHKC10H/AE10G/HHPK10H
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Plug
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
Flash
Length :
0.500' (152.40mm, 6.00")
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)