H3CCS-6006G
- Manufacturer Part Number:
- H3CCS-6006G
- Part of Description:
- IDC CBL - HHKC60S/AE60G/HHKC60S
- Color :
- Gray, Ribbon
- Length :
- 0.500' (152.40mm, 6.00")
- Number of Positions :
- 60
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)