UDZLVTE-17130
Manufacturer Part Number:
UDZLVTE-17130
Manufacturer/Brand:
Kionix Inc.
Part of Description:
DIODE ZENER 130V 200MW SOD323FL
Manufacturer :
Kionix Inc.
Current - Reverse Leakage @ Vr :
200 nA @ 102 V
Operating Temperature :
150°C
Power - Max :
200 mW
Supplier Device Package :
SOD-323FL
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
130 V